Yhteystiedot

Päivittäiset toiminnot, projektipäällikkö SOHVA-hanke

Elina Purhonen
0449842354
elina@mahl.fi

 

Jääkiekko, tuomarointi, puheenjohtaja

Pasi Pippuri
0407710520
pasi@mahl.fi

 

Toiminnanjohtaja

Tuomas Anttonen
tuomas@mahl.fi

Lapset ja kerhotoiminta

Jenni Pippuri
+358449857242
jenni@mahl.fi

Nuoret/ Projektiasiantuntija SOHVA-hanke

Joonas Kauppinen
0449857929
joonas@mahl.fi

Nuoret/ Projektiasiantuntija SOHVA-hanke

Vesa Pantzar
0449702681
vesa@mahl.fi

Demos

Layout

Boxed
Wide

Background Image